Відкриття гірськолижного Кубка світу 2020/21 у Зьольдені 17-18 жовтня.

У Зьольдені все готово, довге очікування закінчилося. Навіть без вболівальників, які не зможуть бути присутніми на відкритті сезону Кубка світу з гірськолижного спорту в Ецталі, засніжений льодовик Реттенбах все одно вражаюче гарний. Сезон Кубка світу з гірськолижного спорту FIS 2020/21 може починатися. Жінки і чоловіки вийдуть на старт змагань в гігантському слаломі в Зьольдені в ці вихідні.

У минулому році 17-ти річна новозеландка Еліс Робінсон стала великим сюрпризом гонок. Гірськолижниця, яка народилася в 2001 році, здобула перемогу над такими відомими суперницями, як американка Мікейла Шиффрін і француженка Тесса Ворлі. У чоловічій гонці французи здобули подвійну перемогу. Переміг Алексіс Пінтуро, друге місце зайняв його товариш по команді Матьє Февр. Словенець Жан Краньец був третім.

Імен багато, але однозначного фаворита немає. Після того, як Мікейла Шиффрін відмовилась від першої гонки через травму спини, за перемогу змагатимуться італійка Федеріка Бріньоне, словачка Петра Влхова і Еліс Робінсон.

Ще більше претендентів на перемогу у чоловіків. Пінтуро виграв дві останні гонки в Ецталеі. Норвежець Хенрік Кристофферсен хоче показати, вигравши Малий кришталевий глобус, що його також можна чекати на подіумі в першому гігантському слаломі. Краньєц і хорват Філіп Зубчіч хочуть потіснити визнаних суперників і продовжити імпульс минулої зими, повідомляє FIS.