X
Намет Ferrino Meteora 3 Brick Red
Купити

Намет Ferrino Meteora 3 Brick Red

Код товару: 015 898
Артикул: 926554
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника
Товар відсутній

Ferrino Meteora 3 Brick Red - належить до серії сімейних наметів Ferrino і буде цікавим для прихильників кемпінгу, які подорожують пішки або на громадському транспорті, оскільки його порівняно невелика вага дає змогу носити намет за плечима. Попри невеликий розмір, ця модель має два широкі входи, два вікна та місткий тамбур, де можна облаштувати додаткові спальні місця на надувному матраці, або поставити пару стільців для відпочинку. Чотири вентиляційних вікна і наявність москітної сітки дверей внутрішнього намету та зовнішнього тенту гарантують комфортний мікроклімат без комах у наметі. Помірна висота намету, обтічність форми та двоточкові кріплення штормових відтяжок забезпечать необхідний запас надійності під час поривів вітру. З огляду на двошарову конструкцію й наявність підлоги по всьому периметру намету ступінь водозахисту цілком достатній, щоб, за правильного встановлення, зберегти намет усередині сухим під час дощу. Чохол закривається на блискавку, що дуже зручно під час упаковування намету. Намет може бути дообладнаний приставним тентом Ferrino Canopy Grey.

Компанія Ferrino здобула свою популярність майже сто п'ятдесят років тому саме завдяки виробництву водонепроникних наметів і тентів. Намети Ferrino неодноразово використовувалися не тільки в холодних кліматичних умовах під час сходжень на всі восьмитисячники та в рекордних за тривалістю експедиціях в Антарктику, а і під час піших перетинаннях пустель. Сьогодні Ferrino є постачальником наметів для багатьох миротворчих місій (зокрема ООН) і гірничорятувальних організацій, що є безсумнівним фактом визнання функціональності та надійності. Проте компанія не зупиняється на досягнутому, продовжуючи диктувати ще більш високі стандарти туристичного екіпірування. З цією метою 1994 року була побудована спеціальна високогірна лабораторія для тестування продукції в реальних умовах. Ferrino небезпідставно пишається своїми досягненнями та забезпечує якість і функціонал своєї продукції на найвищому рівні.

Особливості конструкції:

 • Основні переваги тунельного намету з торцевим розташуванням тамбура — максимально ефективне використання внутрішнього об'єму намету, практично вертикальне положення бічних стінок і дійсно місткий тамбур. Крім того, така конструкція легша за інших і потребує мінімум часу на встановлення. Тунельна конструкція є стандартом для кемпінгових наметів
 • Зовнішній тент до дуг кріпиться за допомогою рукавів, у які протягуються дуги
 • Внутрішній намет кріпиться до зовнішньої за допомогою ременів, що фіксуються в петлях
 • Бічний вхід у зовнішній тент і вхід у внутрішній намет обладнані москітною сіткою.
 • Два вікна зі шторами. Одне велике вікно розміщене в бічній частині зовнішнього тенту навпаки дверей, друге в торці внутрішнього намету
 • Конструкцією передбачено чотири вентиляційних вікна, розташованих у кутах намету, що сприяє провітрюванню і тамбура, і внутрішнього намету. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, яка сприяє вільній циркуляції повітря навколо внутрішнього намету. З одного боку, це позбавляє появи конденсату всередині, а з іншого боку, повітря є найкращим теплоізоляційним прошарком.
 • Матеріал намету мають триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виготовлене як додатковий шар тканини високої міцності
 • Внутрішній намет і тамбур мають окрему підлогу. Підлога тамбура вздовж усього периметра з'єднана із зовнішнім тентом, забезпечуючи максимальний захист від зовнішніх чинників
 • Двоточкова система кріплення відтяжок до намету
 • Усередині намету передбачені кишені для розміщення різних дрібниць
 • Намет має гачок для підвішування кемпінгового ліхтаря всередині
 • Чохол намету виготовлений із матеріалу Supertex, обладнаний двома компресійними ременями на фастексах і має ушиту інструкцію для встановлення намету

Відповідність стандартам:

 • ISO 811-1981 — випробування гідростатичним тиском для визначення стійкості матеріалу до проникнення води підтверджують заявлену водонепроникність намету
 • ISO 5912:2011 — розміри спальних місць наметів і використовувані матеріали відповідають вимогам цього стандарту та гарантують безпечне і комфортне використання


Комплектація:

 • Зовнішній тент: 1 шт
 • Внутрішній намет: 1 шт
 • Розкладні склопластикові дуги: 3 шт
 • Кілочки (сталеві): 22 шт
 • Ремкомплект (для дуг, зовнішнього тенту, внутрішнього намету та москітної сітки): 1 шт
 • Чохол на блискавці з компресійними стяжками на фастексах, ручками та із вшитою інструкцією: 1 шт


Особливості експлуатації та доглядання для продовження терміну експлуатації:

 • По можливості, не рекомендується складати й упаковувати намет, якщо він мокрий. Якщо немає можливості повністю просушити намет одразу, необхідно це зробити вдома.
 • Після повного просушування перед пакуванням необхідно добре струснути намет, витрусити все зсередини й очистити зовнішню поверхню
 • Не допускається використання бензину або інших хімічних розчинників для очищення плям. Використовуйте тільки м'яке мило, воду та м'яку щітку або губку.
 • Дуги та кілочки намету після експлуатації треба очистити від можливого бруду за допомогою вологої губки, потім насухо витерти й упакувати.
 • Завжди зберігайте намет у сухому, бажано провітрюваному місці
 • Прання і глибоке чищення намету здійснювати тільки відповідно до рекомендацій, зазначених на ярлику намету


Габарити та вага:

 • Внутрішній намет: 2100 х 1900 х 1650 мм
 • Зовнішній намет: 4000 х 2100 х 1750 мм
 • У складеному вигляді: 550х200x250 мм
 • Внутрішній об'єм намету: 3.7 м³
 • Вага намету (у повній комплектації): 9 кг


Кількість людей 3
Вага повного комплекту, кг 9
Вага без кілків і упакування, кг -
Каркас Склопластик (fiberglass), Ø 11 мм, 3 дуги (2 дуги - 475 см/9 секцій, 1 дуга - 425 см/9 секцій)
Зовнішній тент Polyester 70D Diamond PU DWR ALU, 2000 мм в.ст., проклеєні шви, алюмінізоване поліуретанове водовідштовхувальне просочення, вага - 75 г/м²
Підлога Polyester 70D PU DWR, 2500 мм в.ст., проклеєні шви, поліуретанове водовідштовхувальне просочення, вага - 80 г/м²
Внутрішній намет Polyester 70D Diamond DWR, водовідштовхувальне просочення
Спальне місце, см 210 х 180, висота 140
Колір внутрішнього намету Червоний
Колір зовнішнього намету Червоний
Гарантія 24 міс. від виробника

 • 185T Polyester - міцна і легка поліестерова тентова тканина, стійка до ультрафіолетового випромінювання. Має поліуретанове покриття водонепроникністю 3000 мм H2O на внутрішній частині, оброблена вогнетривким просоченням, шви проклеєні. Застосовується при виробництві зовнішніх тентів туристичних і кемпінгових наметів.

 • 210T Polyester Rip Stop, дихаючий - легка "дихаюча" поліестерова тканина, міцна за рахунок вплетення більш міцної нитки за технологією Rip Stop. Має водовідштовхувальне просочення для захисту від крапель конденсату, що виникають на внутрішній стороні зовнішнього тенту. Застосовується при виробництві внутрішніх наметів.

 • 150D Polyester Oxford - міцний поліестеровий матеріал з плетінням Oxford, ідеальний для дна наметів, в яких немає особливих вимог до ваги. Поліуретанове покриття водонепроникністю 5000 мм забезпечує комфорт і затишок в негоду. Застосовується для виготовлення підлоги кемпінгових і туристичних наметів.

 • Ламінований Fiberglass - стійки каркасів наметів з ламінованого фібергласа (склопластику) покриті спеціальною плівкою, яка значно збільшує тривалість строку служби, підвищує міцність і пружність. При пошкодженні стійка розтріскується не по всій довжині, а тільки в місці зламу. Пошкодження легко усувається за допомогою ремкомплекту. Застосовуються в туристичних і кемпінгових наметах.

Рейтинг товару


Відгуки про Намет Ferrino Meteora 3 Brick Red


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Буває достатньо одного походу з неякісним або морально застарілим наметом, щоб назавжди відбити у людини бажання ходити в гори взагалі. Цим пояснюється велика кількість туристів, які поміняли прекрасні ранкові краєвиди мальовничих гір на "гламурні” сільські садиби, отже намет це основний елемент похідного життя.

намет для туризму

ТИПИ НАМЕТІВ
Найкращі характеристики серед наметів мають штурмові, для ”альпійського стилю сходження”, коли намет упродовж усього маршруту несуть з собою, основною вимогою до нього є вага.

Якщо намет призначається для влаштування базової стоянки вага його буде (трохи) більш як 7-8 кг, запас міцності повинен витримувати довготривале навантаження в вигляді вітру і опадів, це вже як правило багатомісні експедиційні намети.

Ви бувалий турист і ходили в похід всерйоз та надовго придивіться собі двошаровий каркасного типу намет.Тканина верху повинна витримувати 3000 мм водяного стовпця, а непромокаєме дно туристичного намету повинно бути дійсно надійним.

Трекінговий намет це коли ваші вилазки на природу обмежуються походами вихідного дня, нетривалими турзлетами або фестивалями. Тут підійде навіть одношаровий намет типу ”двухскатка”, хоча можна підібрати більш надійний двошаровий варіант. Кемпінговий намет використовується любителями довготривалого відпочинку на природі, тут важливо і водонепроникність і великий внутрішній простір.

Існують також спецнамети для певного типу використання: для риболовлі, велосипедні, для водного туризму і.т.д, кожен з яких має свої специфічні характеристики.

КОНСТРУКЦІЯ НАМЕТІВ.
Конструктивно намети діляться на "півсфера”та їх різноманітні модифікації, вони прекрасно протистоять вітру. Другий вид це ”півбочка”перевагою яких є великий корисний об'єм.

ЗОВНІШНІЙ ТЕНТ
При виборі намету обов'язково зверніть увагу на позначення тканини тенту.
Rip stop, taffeta - переплетення, де через певну кількість ниток вплетена більш груба нитка.
Polyester, Poly - поліестер.
Nylon-нейлон
Ден(denie) - товщина ниток які беруть участь у переплетені (наприклад 75D )
Thread Count - це сумарна кількість ниток в квадратному дюймі (наприклад 210Т - значить 210 ниток).
PU - поліуретанове покриття(як правило наноситься на внутрішню сторону тканини).
PU/SI - поліуретан плюс силікон який наноситься на внутрішню або зовнішню сторону тканини.
W/R - водовідштовхуюче покриття верху тканини.
 
Тенти виготовляються з легких матеріалів: поліестеру, нейлону або поліаміду, щільність яких обумовлює міцність тканини на розрив, а також і вагу намету. Поліестер дещо легший, ніж нейлон і стійкіший до ультрафіолетових променів, але і менш довговічний.

Водонепроникність тканини вимірюється в міліметрах висоти водяного стовпа, що тисне на поверхню. Непромокаючою може вважатися тканина з показником не менше 1500 мм (стандарт DIN для водонепроникних тканин). Враховуючи зношення та старіння тканин, бажано, щоб тент і дно мали від 3000 мм і вище, звичайно чим більше, тим краще.

ВНУТРІШНІЙ НАМЕТ
Він захищає нас від потоків конденсату з зовнішнього тенту, який виникає в випадку перепаду температури або підвищеної вологості. В дешевих наметах для виробництва внутрішнього тенту використовують бавовняні тканини, вони добре дихають екологічно чисті, але швидко зношуються. Краще всього коли в наметі нейлоновий внутрішній тент з Rip Stop, також використовується Polister, бажано щоб цих два матеріали мали водовідштовхуючу пропитку, але навіть в цьому випадку потрібно ретельно просушувати намет, для запобігання утворенню неприємного запаху. В більшості виробники наметів, внутрішній тент роблять у світлих, пастельних тонах.
 
КАРКАС
Каркас призначений для надання форми намету та його підтримки, він повинен бути міцним, жорстким та пружним, і при цьому ще легким. Його в основному виготовляють з двох матеріалів фібергласу та алюмінію (сплав алюмінію різних марок). Фіберглас це композитний матеріал (скловолокно просочене епоксидною смолою). Порівнюючи їхні характеристики можна сказати, що алюміній є дещо жорсткішим, пружність склопластикових трубок абсолютна (тобто вони ламаються без кінцевої деформації), у алюмінієвих трубок при правильній експлуатації кінцева деформація можлива. Міцність та надійність трубок з двох матеріалів початково однакові, але в процесі експлуатації фібергласові дуги мають властивість погіршуватись під дією температури та зовнішніх факторів. Фібергласові є більш важкими і добре підходять для легкого походу, дорожчі алюмінієві дуги використовуються для наметів з більш складними умовами експлуатації.

КРІПЛЕННЯ ТЕНТУ
Існує два способи кріплення тенту та внутрішнього тенту. Варіант перший: каркас може бути ззовні тенту і кріпитись до нього через кишені, внутрішній тент підвішується до намету. Цей варіант встановлення легшим, намет можна встановлювати під дощем чи сильним вітром при цьому внутрішній намет не промокає. Другий варіант: каркас встановлюється в кишені, або вішається на гачки внутрішнього намету, а тент натягується зовні. Кількість відтяжок, які потрібні для підвищення вітростійкості намету: більше краще, коли кожна грань має три відтяжки (дві з яких суміжні).

ДНО
Дно - це основа намету, воно знаходиться в самому жорсткому режимі експлуатації і якщо воно не промокне значить спальник та інші речі залишаться сухими. Основною групою тканин для матеріалу дна є поліестер та нейлон. Друга група-армований поліетилен або поліпропілен ці тканини є більш жорсткими та важкими, до їх плюсів можна віднести високу щільність, стійкість до стирання та абсолютну водонепроникність.

СПІДНИЦЯ
Спідниця - це смужка тканини по периметру намету, яка прилягає безпосередньо до землі. Наявність спідниці необхідна при використанні наметів зимою в горах, або просто при низьких температурах. Це і додаткове утеплення відсутність протягу з боку і з низу, можливість додатково закріпити намет засипавши спідницю снігом.

ТАМБУР
Тамбур - місце при вході між тентом та внутрішнім наметом, дуже корисна річ де можна складати всі особисті речі, розмістити туристичну кухню, а в більших тамбурах можуть переночувати та ваші друзі.

ВЕНТИЛЯЦІЯ
Наявність продуманої системи вентиляції обов'язкова умова для віднесення намету до розряду хороших. На якість вентиляції впливає кількість віддушин в тенті, наявність спідниці, матеріал внутрішнього намету та кількість вставок з сітки.

ВХОДИ
В теперішніх наметах переважно є два входи, другий вхід використовується при повному завантаженні тамбура також для провітрення в спекотну погоду. Входи можуть бути на блискавці або на затяжці типу тубус. Вхід внутрішнього намету частіше за все дублюється протимоскітною сіткою.

Вдалих сходжень та незабутніх вражень !...

Oчистити все
Застосувати