X
Rossignol Alltrack 110 '20
Купити

Rossignol Alltrack 110 '20

Код товару: 251 698
Артикул: RBI3130
Доставка
6 499.77 грн
8 942.01 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 110 - Революційне поєднання потужності, точності і можливості ходьби, оновлена ​​модель черевиків Rossignol Alltrack 110 була неодноразово відзначена нагородою в галузі фрірайду. Призначені для гірськолижників прогресивного й експертного рівнів. Тепер, маючи можливість застосовувати підошви з рокером WTR "Ходьба-катання", ці черевики можна використовувати для більш легкого та зручного пішого туризму і ходьби. Манжети черевика, посилені технологією Posi-Block дозволяють черевику Alltrack поєднувати зручність катання і ходьби у фрірайді. Більш широка колодка 102 мм, технологія Sensor Grid і новий внутрішній черевик з технологією OptiSensor 3D Thinsulate ™ Platinum дозволяють забезпечити точну підгонку черевика для найкращого комфорту, тепла і підтримки ноги. Сумісні з підошвами з рокером WTR "Ходьба-катання" (продаються окремо).

Індекс жорсткості 110
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 19 - 20

  • 102 mm Sensor Grid -  технологія Sensor базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. В оболонку вбудована сітка із внутрішньої та зовнішньої сторони. Вона посилює оболонку черевика, збільшує кручення та жорсткість. Забезпечує комфортне катання завдяки обхвату по діагоналі для більш точного керування. Нові внутрішні черевики, які побудовані на одній конструкції, розроблені щоб відповідати анатомічним особливостям ніг, діляться на два типи: 100 мм для моделей Pro Alltrack; 102 мм для Alltrack моделей. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 102 мм.

  • Thinsulate® Insulation - відмінна теплоізоляція завдяки використання Thinsulate®, технологічного волокна розробленого компанією 3M. Дослідження проведені в лабораторії показали, що  Thinsulate® забезпечує найкращі теплоізоляційні властивості в наш час на ринку. Дуже тонкі волокна - забезпечують відмінний комфорт та зберігають тепло.

  • Hike Mode - перемикач у задній частині черевика дозволяє із легкістю змінити позицію - катання-ходьба. Перемикач вгору: ходьба; перемикач вниз: катання.
Зберегти

  • Optisensor 3D Liner - тому що все починається з ніг, Alltrack liner був ретельно розроблений і сконструйований беручи до уваги анатомію ніг. Кожна морфологічна деталь важлива і потребує відповідних матеріалів. Кожна область стопи відіграє свою власну роль при техніці керування лижами. Optisensor 3D liner був розроблений дотримуючись наступних імперативів (обов'язкових норм): 1. Support Zone матеріали-наповнювачі в задній частині внутрішнього черевика (лайнера) створюють відмінну фіксацію (підтримку) п'яти для гарантованої точності. 2. Wrapping Zone - зона в районі підйому; розміщення матеріалів і їх конструкція в цій області оптимізує чудовий контроль. Шнурівки, які йдуть в комплекті, дають можливість затягувати внутрішній черевик відповідно до побажань лижника, для ще більшої продуктивності. 3. Comfort Zone - чутлива зона в області кістки (передплесна), яка часто схильна до проблем. Для забезпечення повного комфорту ця зона покрита гнучким матеріалом по всій підкладці. 4. Mobility Zone - зона з обох сторін підкладки (лайнера), це еластична секція у внутрішньому черевику, яка забезпечує комфорт та легке сходження чи прогулянку на схилі.


  • Diagonal Buckles (Patented) - кліпси діагональної форми з мікро настройками, виконані з міцного магнієвого або алюмінієвого сплаву. Перевага кліпс повернених у нетрадиційному діагональному положенні в більш природному охопленні ноги і більш надійному фіксуванні п'яти.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Alltrack 110 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати