X
Rossignol Fun Girl J4 '19
Купити

Rossignol Fun Girl J4 '19

Код товару: 249 474
Артикул: RBG5080
Доставка 1-4 дні
2 144.27 грн
3 898.95 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Fun Girl 4 - зручний і простий у використанні черевик для маленьких дівчаток. Технологія Sensor Fit для більшого комфорту, хороших робочих характеристик і тепла. 4 кліпси  забезпечують поліпшену підтримку ноги і зручність використання. Створено, щоб допомогти дітям навчитися кататися і радісно провести час на схилі.

Індекс жорсткості 50
Ширина колодки, мм -
Кліпси 4 macro Polycarbonate/Metal
Силовий ремінець -
Кантінг -
Рік 15-16

  • Sensor Inside - технологія SENSOR базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціально відфрезеровані устілка із жорсткого пластика поміщається в частину підошови зовнішнього черевика Sensor Inside і дозволяють лижникові максимально швидко впливати на дві бічні ключові зони черевика при перекантуванні.


Comfort Fit - комфортабельний анатомічний внутрішній черевик створений з м'якого і адаптивного матеріалу, для комфортного катання цілий день.

  • Diagonal Buckles (Patented) - кліпси діагональної форми з мікро настройками, виконані з міцного магнієвого або алюмінієвого сплаву. Перевага кліпс повернених у нетрадиційному діагональному положенні в більш природному охопленні ноги і більш надійному фіксуванні п'яти.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Fun Girl J4 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати