X
Гірські лижі Head WorldCup Rebels e-SL + Кр. Freeflex 14 '22
Купити

Гірські лижі Head WorldCup Rebels e-SL + Кр. Freeflex 14 '22

Код товару: 748 582
Артикул: 313200
Доставка 1-4 дні
31 168.00 грн
38 950.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head WorldCup Rebels e-SL — це слаломний снаряд, продовжувач i.SL минулого року, прокачаний новою амортизацією HEAD EMC. Спортивний дерев’яний сердечник та два шари титаналу 0,6 мм із додаванням графену наділяють його не тільки потужністю та маневреністю, а й вірним балансом. Носок та п'ятка у E-SL більш жорсткий, а центр більш м’який — це дає підвищений для слаломної моделі швидкісний ліміт, стабільність та універсальність. При правильному веденні тримає чисту дугу. На високій швидкості вимагає від лижника контролю та техніки. На середній швидкості менш вибаглива. Експертам та адептам дозволить відпрацювати техніку різаного закритого повороту та насолоджуватись чистою дугою в крайніх кутових положеннях. Просунутим — відмінний шанс вдосконалювати навички. З сезону 20-21 в носку та п1яті лиж вбудована новітня електронна система HEAD EMC — вона активно усуває вібрації та стабілізує лижі: вас приємно здивує їхня чіпкість на льоду.

Особливості:
 • Комплектуються новими спортивними кріпленнями FF ST 14.
 • Конструкція: Graphene WorldCup Sandwich Cap.
 • Сердечник: дерево.
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен.
 • Технології: активне пригнічення вібрацій EMC, Graphene.
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race.
 • Інтерфейс: платформа Race Plate EVO 14.
 • Кріплення: FREEFLEX 14 BRAKE 85 [D].
 • Швидкість: висока.
 • Майстерність: експерт, просунутий.
 • Рельєф: траса 100%.
 • Радіус бічного вирізу: 12,3/165.
 • Прогин: Rebel Camber 100%.
 • Геометрія: 123/68/108 (165 см).

Радіус, м 12,3 / 165
Геометрія, мм 123 - 68 - 108 (165 см)
Ростовки,які випускаються,см 150 / 155 / 160 / 165 / 170
Кріплення Freeflex 14
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, титаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищує жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

 • Rebel Camber

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WorldCup Rebels e-SL + Кр. Freeflex 14 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати