X
Гірські лижі Head V-Shape V2 + Кр. SX 10 '19
Купити

Гірські лижі Head V-Shape V2 + Кр. SX 10 '19

Код товару: 247 167
Артикул: 315298
Доставка 1-4 дні
4 919.39 грн
9 499.05 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head V-Shape V2 - Новинка! Лижі для початку навчання. Невисока поздовжня жорсткість допоможе освоїти ведення лиж на початковому етапі і не буде напружувати лижника швидкістю або різкістю поворотів. З цією моделлю ви отримаєте максимальний комфорт і передбачуваність. Радіус лижі зовсім невеликий - 12,4 метра, що також зменшить ваші енерговитрати від управління цією моделлю. Конструкція лижі включає в себе амортизаційні вставки, тому вона легко проковтує нерівності рельєфу..

Особливості:
   • Конструкція: Power Fiber Jacket;
   • Сердечник синтетичний;
   • Посилення: скловолокно;
   • Прогин: 20% Рокер Allride / 80% Камбер;
   • UHM C база зі структурою;
   • Інтерфейс: Платформа Power Plate 9мм


   Радіус, м 12.4 (170)
   Геометрія, мм 128 - 70 - 108 (170 см)
   Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170
   Кріплення SX 10
   Рік 18 - 19

   • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

   • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
   • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

   Рейтинг товару


   Відгуки про Гірські лижі Head V-Shape V2 + Кр. SX 10 '19


   Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

   Oчистити все
   Застосувати