(067) 444-00-88
(099) 389-00-88
(093) 039-00-88
X
Гірські лижі Rossignol Experience Pro + Кр. Kid-X 4 '18
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience Pro + Кр. Kid-X 4 '18

Код товару: 250 252
Артикул: RRG08JC
3 190.21 грн
6 417.00 грн
Купити
- купити в 1 клік -
- доставка безкоштовно -

Rossignol Experience Pro - дитяча лижа, що робить навчання більш веселим. Спеціально розроблений юніорський рокер прощає помилки і робить лижу більш адаптованою для змінного рельєфу.

Радіус, м 11m (128)
Геометрія, мм 107-76-99
Ростовки,які випускаються,см 104 / 110 / 116 / 122 / 128 / 140
Кріплення Kid-X 4
Рік 17-18

  • Air Tip - основна ідея зробити так, щоб лижі вимагали менших зусиль від лижника, і це завдання розробники Rossignol вирішили за допомогою сотової конструкції носка - технології Air Tip та сердечника з міцної та легкої екзотичної деревини - «Адамового дерева» або ПавлоніЇ. Запатентована технологія Rossignol Air Tip - це сотова конструкція носка, що зберігає максимальну торсійну жорсткість. Вага лижі перерозподілена так, що центр ваги лижі максимально наближений до середини лижі, і лижник витрачає менше зусиль на управління лижами.


  • Auto Turn Rocker - універсальне поєднання рокера і кембера відрізняється довшим, прогресивним профілем носа для збільшення стійкості і точності на жорсткому снігу. Традиційний кембер протягом 70% лиж забезпечує силу, енергію і зчеплення канта для упевненого катання, в той час як помірний рокер носка і п'ятки сприяє легким, без зусилля поворотам, керованості і контролю швидкості на будь-якому снігу.


  • Carbon Alloy Matrix - це абсолютно нове волокно яке вступило нову еру матеріалів високої ефективності. Поєднання легкої ваги і дизайну з високими механічними властивостями, вуглецевий сплав Matrix підвищує продуктивність лиж в усіх напрямках, будь то з точки зору зчеплення і універсальності, точності і вседозволеності, або стабільності і маневреності. Вуглецевий сплав Matrix є результатом розумної суміші вуглецевого волокна і базальтового волокна. Вуглець забезпечує легкість і потужність передачі, в той час як базальт це амортизуючі і стабілізуючі властивості.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience Pro + Кр. Kid-X 4 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Застосувати